Csikéria

Cím: 6424 Csikéria, Kossuth utca 140.

Óvodánk egy régi épületből folyamatosan került átalakításra, 2009-ben pályázati keretből ismételten felújították. Nagy esztétikus udvara kitűnő lehetőséget nyújt a gyermekek mozgáskultúrájának fejlesztésére. Egy csoport részére két csoportszoba áll rendelkezésre, az egyikben étkezés és pihenés, a másikban játék, foglalkozások és egyéb tevékenységek folynak. Az óvodában Horvát hagyományőrzés  is van. Az épületben két óvodapedagógus és egy dajka dolgozik. Az étkezés saját konyháról történik.

csikeriai